Görüşlerinizi
Paylaşın
ATO YÖNETİMİ'NDEN BAŞBAKAN YARDIMCISI IŞIK'A ZİYARET

ATO YÖNETİMİ BAŞBAKAN YARDIMCISI FİKRİ IŞIK'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

ATO YÖNETİMİ BAŞBAKAN YARDIMCISI FİKRİ IŞIK'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

 

27 TEMMUZ 2017- Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Başbakan Yardımcısı Fikri Işık'ı ziyaret ederek "hayırlı olsun" dileklerini iletti.

 

Kurumun çalışmaları hakkında Başbakan Yardımcısı Işık'a bilgi veren ATO Başkanı Baran, "Öncelikle Ankara tüccarına ve Ankara'ya karşı birtakım görevlerimiz var. Tüccarımızın sorunlarını çözmek için gayret içindeyiz" dedi. ATO'nun bilişim altyapısını iyileştirmeye yönelik çalışmaların devam ettiğini anlatan Baran, mükelleflere bazı belgeleri Internet üzerinden vermeye başladıklarını söyledi. Başkan Baran, devletin yönetim merkezi olan Ankara'nın kongre, sağlık ve termal turizminde adım atabilmesi için Esenboğa'dan yurt dışına doğrudan uçuşların arttırılması gerektiğini de sözlerine ekledi.

 

-IŞIK: "KONGRE TURİZMİ ÖNEMLİ"-

 

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ise Ankara için fuar ve kongre turizminin önemli olduğunu belirterek, çalışmaların bu alanda yoğunlaştırılması gerektiğini söyledi. Ankara'nın savunma sanayinde de üstünlüğü bulunduğunu kaydeden Başbakan Yardımcısı Işık, bu alandaki üstünlüğü artırmanın yollarını da aramak gerektiğini bildirdi.

 

Başbakan Yardımcısı Işık'ı ziyaretinde ATO Başkanı Gürsel Baran'a Başkan Yardımcısı Mehmet Aypek, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Ülkü Karakuş ve Ziya Kemal Gazioğlu eşlik etti.