Görüşlerinizi
Paylaşın
TARIMDA AKILLI ÜRETİM SİSTEMLERİ SEMİNERİ HAKKINDA

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) tarafımıza iletilen yazıda, DEİK/Türkiye-Hollanda İş Konseyi tarafından 27 Kasım 2018 Salı günü İstanbul Swiss Otel'de "Tarımda Akıllı Üretim Sistemleri Semineri"nin gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Yazıda ayrıca, modern tarım ve hayvancılık tekniklerinin geliştirilmesi ve uygulanmasında dünya lideri konumunda olan Hollanda ile "Tarımda Akıllı Üretim Sistemleri" alanında iş birliklerinin güçlendirilmesinin tarım ve hayvancılık işletmelerimizin daha verimli çalışmasına katkıda bulunacağının düşünüldüğü ifade edilmektedir.

Bu kapsamda söz konusu seminerin hem Türkiye'nin tarımda akıllı üretim sistemleri dönüşüm perspektifine, hem de Türkiye'de tarım ve hayvancılık sektörünün geleceğine ve ilerlemesine hizmet edeceğine inanıldığı vurgulanarak; Bu kapsamda Türkiye-Hollanda iş birliğinde düzenlenen Tarımda Akıllı Üretim Sistemleri Semineri'ne üyelerimizin katılımından duyulacak memnuniyet dile getirilmektedir.

Bahse konu seminere katılmak isteyen üyelerimizin 22 Kasım 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar aşağıdaki bağlantıda yer alan katılım formunu doldurmuş olmaları gerekmektedir.

Seminere katılım ücretsiz olup, detaylı bilgi için DEİK ile (İlgili kişi, Başak Doyum, Tel: 0212 339 5090, e-posta: bdoyum@deik.org.tr ) temasa geçilmesi rica olunur. 

 

Detaylı Bilgi için tıklayınız.


KATILIM FORMU