Görüşlerinizi
Paylaşın
RE360 GAYRİMENKULÜN BÜYÜK BULUŞMASI HAKKINDA

Sektörün kamudan özele, yatırımcısından hizmet üretenine tüm ilgili kuruluş ve paydaşlarının bir ortak yarar platformunda buluştuğu RE360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması'nın bu sene ikincisi düzenlenecektir.

2017 yılında, Gayrimenkulde Sermaye Piyasası Araçları, Akıllı Şehirler & Akıllı Sistemler, Yeni İmar Yönetmeliği, Ulusal ve Uluslararası Şehirlerin Kentsel Dönüşüm Hikâyeleri, Gayrimenkul Yatırımlarında Kentsel & Mekansal Riskler ve Yeni Yatırım Fırsatları konularının bahsedildiği RE360, bu yıl da sektöre ışık tutacak pek çok konu ve değerli konuşmacı ile 4-5 Aralık 2018 tarihlerinde Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus'ta gerçekleştirilecektir.

İlk adımları ulusal olarak atılan RE360 Gayrimenkul Buluşması, dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM'in "Stratejik Ortaklığı" ile ikinci senesinde uluslararası bir etkinlik olma hedefine ulaşmıştır.

RE360, sektör için yeni ve farklı deneyimlerle paylaşımlar oluşturacak stantlar ve network alanlarının yanında, Türkiye'nin her noktasından sektör tedarikçilerinin, gayrimenkul sektörüne yön veren firmaların üst düzey yöneticileri ile birebir tanışma fırsatı bulabileceği buluşma hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.