Görüşlerinizi
Paylaşın
S.S. TİFTİK VE YAPAĞI TARIM SATIŞ KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ İHALE DUYURUSU

Sayın Üyemiz,

 

S.S. Tiftik ve Yapağı Tarım Satış Kooperatifleri Birliği'nden tarafımıza ulaşan yazıda; Birliğin depolarında mevcut 40.000 Kg. (40 Ton) 2019 yılı mahsulü natürel tiftiğin, açık artırma usulü ile satışa sunulacağı, satışın (40 tonun) tamamının tek seansta gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

 

Yazıda, açık artırmanın 18 HAZİRAN 2019 tarihinde Salı günü saat 11.00'de Macun Mahallesi 171. Sokak No:4 Yenimahalle/ANKARA adresindeki Ankara Ticaret Borsası'nda yapılacağı, satış gerçekleşmediği takdirde 02 TEMMUZ 2019 tarihinde Salı günü aynı saat ve aynı adreste tekrarlanacağı da ifade edilmektedir.

 

İhaleye iştirak edebilmek için iştirakçilerin teminatlarına ilişkin belgeyi bir gün önceden veya aynı gün ihale başlamadan önce Tiftik Birlik Genel Müdürlüğü Mali ve İdari İşler Müdürlüğü'ne tevdi ve teslim etmiş olmaları gerektiği belirtilen yazıda, satış şartnamesi ve diğer konularda daha fazla bilgi almak isteyen üyelerimizin Birliğin Ticaret ve İşletme Müdürlüğü ile irtibata geçebileceği bildirilmektedir.

 

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla.

Ankara Ticaret Odası