Görüşlerinizi
Paylaşın
S.S. TİFTİK VE YAPAĞI TARIM SATIŞ KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ İHALE DUYURUSU

Sayın Üyemiz,

S.S. Tiftik ve Yapağı Tarım Satış Kooperatifleri Birliği'nden tarafımıza ulaşan yazıda, depolarda mevcut stoklarla sınırlı takriben 108.000 Kg. ( 108 Ton) 2019 yılı mahsulü natürel tiftiğin, 40.000 Kg. (40 Ton) 'luk partiler halinde zincirleme olarak açık artırma yolu ile seanslar halinde satışa sunulacağı belirtilmektedir.

Yazıda, açık artırmanın 07 Ocak 2020 tarihinde Salı günü saat 11.00'de Macun Mahallesi 171. Sokak No: 4 Yenimahalle/ANKARA adresindeki Ankara Ticaret Borsası'nda yapılacağı belirtilerek, satış gerçekleşmediği takdirde 21 Ocak 2020 tarihinde Salı günü aynı saat ve aynı adreste tekrarlanacağı bildirilmektedir.

İhaleye iştirak edebilmek için iştirakçilerin teminatlarına ilişkin belgeyi bir gün önceden veya aynı gün ihale başlamadan önce Tiftik Birlik Genel Müdürlüğü Mali ve İdari İşler Müdürlüğü'ne tevdi ve teslim etmiş olmaları gerektiği belirtilmekte ayrıca, satış şartnamesi ve diğer konularda daha fazla bilgi almak isteyen üyelerimizin Ticaret ve İşletme Müdürlüğü ile irtibata geçebileceği ifade edilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

Ankara Ticaret Odası