100 Konut   
 Bağış 
Görüşlerinizi
Paylaşın
ANKARA JANDARMA TEDARİK MERKEZİ KOMUTANLIĞI İHALE DUYURULARI

Ankara Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı'nın "13 KALEM İLAÇ VE SERUM TEDARİKİ" ihale ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

Ankara Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı'nın "6 KISIM GÜNLÜK GIDA MADDESİ ALIMI" ihale ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

Ankara Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı'nın "3 KISIM GÜNLÜK GIDA MADDESİ (YUMURTA, YOĞURT VE AYRAN) ALIMI" ihale ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

Ankara Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı'nın "5 KISIM 19 KALEM YAZLIK SEBZE VE MEYVE ALIMI" ihale ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

Ankara Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı'nın "800 ADET GÖĞÜS YARASI KAPAMA BANDI ÇİFT TARAFLI ALIMI" ihale ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

Ankara Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı'nın "ADIYAMAN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI İÇİN DEPREM BÖLGESİNDE KULLANILACAK 537.000 KG ISINMA AMAÇLI KÖMÜR ALIMI" ihale ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

Ankara Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı'nın "5 KISIM 20 KALEM YAZLIK SEBZE VE MEYVE ALIMI" ihale ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.