Görüşlerinizi
Paylaşın
67. KOMİTE -
SİGORTACILIK HİZMETLERİ MESLEK KOMİTESİ
SİGORTACILIĞIN 2023 HEDEFLERİ ATO'DA TARTIŞILACAK

-ANKARA TİCARET ODASI, 23 MAYIS'TA "2023 YILINDA DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE SİGORTACILIK"  KONULU BİR TOPLANTI DÜZENLEYECEK.

 

21 MAYIS 2017 - Türkiye'de sigortacılık sektörünün 2023 yılı hedefleri Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) düzenleyeceği "2023 Yılında Dünyada ve Türkiye'de Sigortacılık" konulu toplantıda ele alınacak.

 

ATO Meclis Salonu'nda 23 Mayıs Salı günü saat 09.00'da başlayacak toplantının açılış konuşmalarını Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, ATO Başkanı Gürsel Baran ve ATO Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi Başkanı ve ATO Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Gazioğlu yapacak.

 

Toplantıya, sigorta şirketlerinin üst düzey yöneticileri ile sigortacılık sektörünün önde gelen temsilcileri katılacak. Allianz Sigorta Türkiye Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kaan Günay'ın yöneteceği "Dijital Bireysel Sigortacılık" başlıklı ilk oturumda, Unico Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu, Mapfre Sigorta Direktörü Angel Rodriguez, SAP Türkiye Yazılım Genel Müdürü Uğur Candan konuşacak.

 

Moderatörlüğünü Türkiye Sigorta Birliği Genel Sekreteri Mehmet Akif Eroğlu'nun yapacağı "Serbest Piyasa Ekonomisi İçerisinde Sigortacılık" konulu oturuma ise Neova Sigorta Genel Müdürü Özgür Bülent Koç, Anadolu Sigorta Genel Müdürü İlhami Koç ve Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin konuşmacı olarak katılacak.

 

ATO Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi Başkanı ve ATO Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Kemal Gazioğlu'nun yöneteceği "Acentelerin 2023 Yılındaki Yeri" konulu oturumun konuşmacıları ise AXA Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Yavuz Ölken, Sompo Japan Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Şenol Ortaç, Ergo Sigorta Genel Müdürü Yıldırım Türe, Mapfre Sigorta Bölge Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ergun Ulusoy olacak.

 

"Türkiye'de Hukuk ve Sigortacılık" konulu son oturumun moderatörlüğünü Tahkim Komisyonu Müdürü Doç. Dr. İbrahim Subaşı yapacak. Oturumda Prof. Dr. Samim Ünal, AXA Sigorta Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Ali Erlat ve Tüketiciyi ve İklimi Koruma Derneği Başkanı Ali Çetin konuşmacı olarak yer alacak.