Görüşlerinizi
Paylaşın
BAŞKENTE DEĞER ÖDÜLLERİ ATO'DA SAHİPLERİNİ BULDU

ATO BAŞKANI BARAN, ANKARA'YA HİZMETLERİNDEN DOLAYI "KENT KİMLİĞİNE DEĞER KATAN ÖDÜLÜ"NE LAYIK GÖRÜLDÜ.

 

TÖRENDE, ATO BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ İLE ATO YÖNETİM KURULU SAYMAN ÜYESİ M. ÜLKÜ KARAKUŞ VE ATO YÖNETİM KURULU ÜYESİ SÜLEYMAN EKİNCİ DE ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ.

 

21 MART 2022-Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, 2021 yılında Ankara'da başarıları ile öne çıkanların ve Ankara'ya hizmet edenlerin ödüllendirildiği Medya Ankara Haber Portalı tarafından bu yıl ilki organize edilen "Başkente Değer Ödülleri" töreninde "Kent Kimliğine Değer Katan Ödülü"ne layık görüldü.

 

ATO Meclis Salonu'nda gerçekleşen törende ayrıca ATO Başkan Yardımcısı ve Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz "Katılımcılık ve Ortak Akıl Ödülü"ne, ATO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Türkiye Yem Sanayicileri Birliği Başkanı M. Ülkü Karakuş "Ankara'da Hayvancılığa Katkı Ödülü"ne ve ATO Yönetim Kurulu Üyesi ve OSTİM Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Süleyman Ekinci de "Metal Sektörü Başarı Ödülü"ne layık görüldü.

 

Törende yaptığı konuşmada, Ankara'ya değer katanları unutmamak adına verilen ödüllerin çok anlamlı olduğunu kaydeden ATO Başkanı Baran, "Ankara'mıza değer katan birbirinden kıymetli isimlerin yanında beni de bu ödüle layık gördüğünüz için gönülden teşekkür eder, ödül alan tüm Ankara gönüllülerini tebrik ederim. Ankara'ya değer katan bu isimler çalışmaya devam ettikçe Başkent'in sırtı yere gelmez" dedi.

 

Ankara Ticaret Odası olarak üyelerine yönelik yaptıkları çalışmalar ve hayata geçirdikleri projelerle hem Başkent'in ticaretine hem de ülke ekonomisine katkı sağladıklarını kaydeden Baran, "Bu yolda Ankara'ya hak ettiği değeri verme gayemizde yalnız olmadığımızı çok iyi biliyoruz. Başkenti uluslararası arenada "marka kent" yapmak için gece gündüz çalışan Türk iş dünyasının, sivil toplum kuruluşlarının kentimize emeği yok sayılamayacak kadar büyük." diye konuştu.

 


"Başkente Değer Ödülleri" ödül törenine, çok sayıda milletvekili, belediye başkanı, bürokrat, STK temsilcisi, sanatçı, sporcu ve iş dünyasından isimler katılarak ödüllerini aldılar.