100 Konut   
 Bağış 
Görüşlerinizi
Paylaşın
ATO'NUN TİMKODER İLE BİRLİKTE DÜZENLEDİĞİ "KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİM HAFTALARI" 24 MAYIS'TA BAŞLIYOR

UFUK TARHAN'IN SUNUMU İLE BAŞLAYACAK EĞİTİM SEMİNERLERİ DİZİSİ, BİRBİRİNDEN DEĞERLİ İSİMLERİN SUNUMUYLA DÖRT HAFTA BOYUNCA DEVAM EDECEK.

 

ATO BAŞKANI BARAN: "KÜRESEL EKONOMİDE YERİMİZİ ALMAK, FIRSATLARI YAKALAYARAK ÜLKEMİZDE ÜRETİME, YATIRIMA, TİCARETE VE İHRACATA DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN EĞİTİM PROGRAMLARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ."

 

23 MAYIS 2022- Ankara Ticaret Odası'nın (ATO), Tesisat İnşaat Sanayi Malzemecileri Derneği (TİMKODER) ile birlikte düzenlediği "Kişisel Gelişim Eğitim Haftaları"nın on ikincisi 24 Mayıs'ta başlıyor.

 

Geleneksel olarak her yıl bahar aylarında düzenlenen eğitim seminerleri dizisinde, dört hafta boyunca her hafta Salı akşamı saat 19:00'da gerçekleşecek programlarda birbirinden değerli isimler sunum yapacak.

 

Bu yıl Fütürist, Ekonomist ve Yazar Ufuk Tarhan'ın "Gelecek Peşimizde" sunumu ile başlayacak kişisel gelişim eğitimleri dizileri, Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı ve iş insanı Erkan Güral'ın "Başarıyla Giden Yol", düşünür ve yazar Mümin Sekman'ın "Rağmenciler: Zorlu Zamanlardan Güçlenerek Çıkmak" ve Prof. Dr. Serdar Pirtini'nin "Dijital Kapitalizm Çağında Büyük Veri ve Metaverse Etkisi" başlıklı sunumlarıyla gerçekleşecek.

 

"Kişisel Gelişim Eğitim Haftaları" programını değerlendiren ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara Ticaret Odası olarak eğitim konusuna büyük önem verdiklerini belirterek, hem üyelerinin hem de onların çalışanlarının gelişimine yönelik farklı alanlarda eğitim programları düzenlediklerini kaydetti. Baran, "İşimizi ve kendimizi güncelleyerek, yeni koşullara adapte olmak açısından eğitim en önemli konuların başında geliyor. Ankara Ticaret Odası olarak, pandemi ile değişen küresel ekonomide yerimizi almak, fırsatları yakalayarak ülkemizde üretime, yatırıma, ticarete ve ihracata dönüştürmek için eğitim programlarımıza devam edeceğiz." dedi. 

 

ATO İdea Şirketi'nin organizasyonuyla gerçekleşen "Kişisel Gelişim Eğitim Haftaları" programında alanında uzman isimler 24 Mayıs-14 Haziran tarihleri arasında ATO Meclis Salonu'nda eğitim verecek.

 

4 hafta boyunca sürecek 4 seminer programı şöyle;

 

24 Mayıs 2022- Ufuk Tarhan - Gelecek Peşimizde

31 Mayıs 2022 - Erkan Güral - Başarıya Giden Yol

07 Haziran 2022 - Mümin Sekman  - Rağmenciler: Zorlu Zamanlardan Güçlenerek Çıkmak

14 Haziran 2022 - Serdar Pirtini - Dijital Kapitalizm Çağında Büyük Veri ve Metaverse Etkisi

 

ATO Meclis Salonu'nda yapılacak seminerler ücretsiz olup kayıt yaptırmak zorunludur. Katılmak isteyenler www.atonet.org.tr adresinden kayıt yaptırabilir. Programın sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.