100 Konut   
 Bağış 
Görüşlerinizi
Paylaşın
ATO BAŞKANI BARAN VE BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ, POLATLI TİCARET ODASI TARAFINDAN DÜZENLENEN "EKONOMİYE DEĞER KATANLAR ÖDÜL TÖRENİ"NE KATILDI

16 EYLÜL 2022- Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran ve Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz, Polatlı Ticaret Odası tarafından düzenlenen "Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni "ne katıldı.

 

Polatlı Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen ödül töreninde, vergi rekortmenleri sıralamasına giren şirket ve şahıs ticari kuruluşlarına plaketleri ATO Başkanı Gürsel Baran ve Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz ile birlikte Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya, Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve Polatlı OSB Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ünal tarafından verildi.

 

ATO Başkanı Baran, törende yaptığı konuşmada Polatlı'nın ticaret ve ekonomisine sağladıkları katkı için ödül alan firmalara teşekkür etti. Baran, "Hem ihracat anlamında hem vefa anlamında uzun yıllar Polatlı'nın ekonomisine değer katmış müteşebbislerimiz; yaptıklarınız çok kıymetli. Üreten, gelişen, ülke ekonomisine katkı sağlayan herkesin başımızın üzerinde yeri var. Bir ülkenin gücü o ülkenin ekonomisiyle ortaya çıkıyor. Siz bugün bu güce değer katan üyeler olarak buradasınız. Hepinize teşekkür ediyorum. Sizlere müteşekkiriz. Ankara Ticaret Odası olarak çalışmalarınızda bize düşen her ne görev varsa sizin adınıza sahiplenmeye hazırız" dedi.