Görüşlerinizi
Paylaşın
ATO BAŞKANI BARAN, ASTOP'UN ÖDÜL TÖRENİ'NE KATILDI

ANKARA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI PLATFORMU'NUN "DÜNYA GÖNÜLLÜLER GÜNÜ" DOLAYISIYLA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ "ÜSTÜN HİZMET VE BAŞARI ÖDÜLLERİ" TÖRENİ ATO EV SAHİPLİĞİNDE YAPILDI.

 

6 ARALIK 2023- Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu'nun (ASTOP) "5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü" dolayısıyla düzenlediği "Sivil Toplum Kuruluşları Üstün Hizmet ve Başarı Ödülleri" törenine katılarak, bir konuşma yaptı.

 

Ankara Ticaret Odası Meclis Salonu'nda gerçekleşen törende konuşan ATO Başkanı Gürsel Baran, sivil toplumun oluşturduğu güçle Başkent'in ve Türkiye'nin menfaatleri doğrultusunda çalıştıklarını belirterek, "Gönüllü olarak yapılan her işte ülkenin de menfaati var. Gönüllülük esası işin içinde olunca bereket de oluyor. Bir işi gönüllü yapıyor olmakla zorunlu yapıyor olmak arasında çok büyük fark var. Çalışmalarının merkezine gönüllülüğü koymuş kurumların çok daha başarılı olduğunu biliyoruz. Biz ATO olarak Meclis ve Komite üyelerimizle birlikte gönüllülük esasıyla reel sektörün sıkıntı ve problemlerini çözüp onlara destek vermek için karşılık beklemeden çalışıyoruz" diye konuştu.

 

-ASTOP'TAN BARAN'A TEŞEKKÜR -

 

Törende, ASTOP Başkanı Veli Sarıtoprak, ATO Başkanı Baran'a sivil toplum yararına yönelik yaptığı çalışmalar nedeniyle camdan yapılmış bir nazarlık figürü armağan etti. Sivil toplum kuruluşları ile ilgili yaptıkları çalışmalar dolayısıyla ödüllendirilenlere plaketlerinin takdim edildiği törene, Ankara Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Demir, Türkiye Verimlilik Vakfı Başkanı Dr. Cemalettin Kömürcü, Başkent Ankara Meclisi Başkanı Nevzat Ceylan ve ASTOP bünyesinde yer alan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.